پنج شنبه 3 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با معرفی خدمات آزمایشگاهی به دیگران؛ رایگان خدمت بگیرید

هیچ علمی بدون اقدامات ترویجی توسعه نمی‌یابد. همیشه ترویج را یک پایه هر فعالیت علمی می‌دانند. کاری که به ترویج مفاهیم مرتبط با آن علم در جامعه هدف منجر می‌شود. شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به دنبال توسعه این اقدامات ترویجی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، هیچ علمی بدون اقدامات ترویجی توسعه نمی‌یابد. همیشه ترویج را یک پایه هر فعالیت علمی می‌دانند. کاری که به ترویج مفاهیم مرتبط با آن علم در جامعه هدف منجر می‌شود. شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به دنبال توسعه این اقدامات ترویجی است.

رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره ارائه خدمات آزمایشگاهی، گفت: ما در شبکه تلاش می‌کنیم خدمات آزمایشگاهی را به جامعه هدف معرفی کنیم. برای این کار هم اعتبارات خوبی در نظر گرفته‌ایم.

به گفته وی، پاییز امسال هم با تخفیف‌های متنوعی همراه است. به طور مثال اگر کسی خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به دوستان و علاقه‌مندن معرفی کند، از خدمات رایگان برخوردار می‌شود.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه بیان کرد: اعضای باشگاه مشتریان شبکه می‌توانند با معرفی اعضای هیات علمی و دانشجویان برای استفاده از طرح‌های اعتباری شبکه آزمایشگاهی، امتیاز هدیه دریافت کنند.

اسدی‌فرد ادامه داد: هر عضو هیات علمی می‌تواند در هر فصل 20 نفر جدید و هر دانشجوی دکتری، کارشناسی ارشد یا کارشناسی هم می‌تواند در هر فصل تا 10 نفر جدید را به شبکه معرفی کند.

وی همچنین بیان کرد: مهلت استفاده از امتیاز کسب شده تا پایان سال 99 و مهلت استفاده از اعتبار ایجاد شده با تبدیل امتیاز در هر فصل، تا پایان همان فصل است.

علاقمندان می توانند به سایت My.labsnet.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1399/06/26
کد : 100207
تعداد بازدید: 336

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601