وبینار تخصصی «توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری» برگزار می‌شود

وبیناری تخصصی «توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری» با حمایت معاونت نوآوری و تجاریسازی فناوری، ستاد توسعه فرهنگ‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد توسعه نوآوری و فناوری محمود شیخ زین‌الدین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، این وبینار در 6 ساعت و سه بازه زمانی مختلف برگزار می‌شود. علاقه‌مندان حضور در این وبینار می‌توانند در 26 شهریور ماه، 2 مهرماه و 9 مهر ماه 1399 در سه مرحله در وبینار «توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری» حضور یابند.

یکی از مباحثی که در این وبینار به آن پرداخته می‌شود، «مقدمه‌ای بر مکان‌یابی» است. مکانی که پارک علم و فناوری در آن احداث می‌شود بسیار حائز اهمیت است و باید تمام شرایط در نظر گرفته شود. بر این اساس، شرایط جغرافیایی و پیش‌نیازهای مکان‌یابی پارک‌های علم و فناوری مورد بحث قرار می‌گیرد.

«نقش عناصر شهری در پارک»، «رویکردهای شهرسازی و مبانی طرح جامع» و «رویکردهای شهرسازی و مبانی طرح جامع» از جمله دیگر محورهای مورد توجه این وبینار تخصصی است.

علاوه بر این کارشناسان حاضر در این وبینار، آخرین ضوابط و مقررات ساخت و ساز را مورد بررسی قرار می‌دهند تا توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری منطبق با جدیدترین قوانین و مقررات وضع شده، انجام گیرد.

«زیرساخت‌های پایه و تاسیسات زیربنایی» از جمله دیگر مباحثی است که حاضریان در این وبینار و کارشناسان مدعو در مورد آن گفتگو و تبادل نظر خواهند کرد.

علاقه‌مندان حضور در این وبینار می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه www.zeinodin.org   مراجعه کنند.

این وبینار در راستای توانمند‌سازی مدیران حوزه فناوری و نوآوری طراحی شده است و علاوه بر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان، معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری این معاونت نیز در برگزاری آن مشارکت خواهد کرد.

تاریخ انتشار : 1399/06/26
کد : 100205
تعداد بازدید: 353