پنج شنبه 3 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

جمعیت شبکه آزمایشگاهی به 688 مجموعه رسید

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با هدف ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی کشور به میدان آمده است توانسته با جلب اعتماد آزمایشگاه‌های مختلف، 688 مجموعه را به خانواده خود پیوند بزند.

 

 

آزمایشگاه‌های متنوعی در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عضو هستند. این آزمایشگاه‌ها طیف وسیعی از مجموعه‌های بخش خصوصی، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسه‌های پژوهشی را شامل می‌شود.

آزمایشگاه‌هایی که در حوزه‌های مختلفی مانند زیست‌فناوری، فناوری نانو، علوم شناختی، علوم و صنایع دریایی، هوایی، فضایی، ریلی، صنایع‌دستی، سلول‌های بنیادی، نفت، انرژی و نیرو، برق و الکترونیک، معدن، مواد، پلیمر، مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و غیره فعالیت می‌کنند، به جمع اعضای این شبکه پیوسته‌اند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریات جمهوری، پلتفرم به اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف‌های متنوعی را به اعضای هیات علمی، دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع کشور ارایه می‌دهد.

تاریخ انتشار : 1399/05/22
کد : 100037
تعداد بازدید: 304

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601