پنج شنبه 3 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با سخنرانی آنلاین معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛ اینوتکس 2020 افتتاح می‌شود

نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با حضور آنلاین سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری برگزار می‌شود. این رویداد بزرگ برای جذب سرمایه استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه تلاش می‌کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مراسم افتتاحیه اینوتکس 2020 با سخنرانی آنلاین سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و سخنرانی‌ حضوری مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سجاد فشمی دبیر نمایشگاه، در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.

بخشی از رویداد اینتوکس برای رعایت پروتوکل‌های بهداشتی به صورت مجازی برگزارمی‌شود. در بخش مجازی این رویداد، غرفه‌های سه بعدی در اختیار شرکت‌ها و استارتاپ‌های شرکت‌کننده قرار می‌گیرد. رویدادها و بخش‌های جانبی نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس نیز 22 تا 25 مردادماه 1399 به صورت مجازی برگزار می‌شود.

شرکت‌ها و استارتاپ‌های که غرفه‌های مجازی دریافت می‌کنند، می‌توانند در این غرفه‌ها، فیلم، عکس یا کاتالوگ، محصول و خدمات خود را به نمایش بگذارند.همچنین با بازدیدکنندگان مجازی خود گفتگو کنند.

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) طی هشت دوره خود، میزبان بیش از 40000 بازدید کننده متخصص و 1400 شرکت کننده غرفه دار از 25 کشور مختلف بوده است.

این رویداد تلاش دارد تا از طریق گفتگو و شبکه‌سازی، سرمایه‌گذاران را با استارتاپ‌ها و ایده‌های نو و فناورانه آشنا کند. در این رویداد شرکت‌های فناور  و فعالان استارتاپی آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند. محصولات، خدمات و ایده‌های مطرح شده با سرمایه‌گذاران در میان گذارده می‌شود. این مسئله باعث تقویت مالی زیست بوم نوآوری کشور می‌شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش دارد با حمایت از ده‌ها رویداد مشابه در کشور، زمینه رونق بیشتر زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان را فراهم کند. بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌های موفق با استفاده از فرصت شرکت در رویدادهای کارآفرینی موفق شده‌اند تا زمینه رشد واحد اقتصادی خود را فراهم کنند.

تاریخ انتشار : 1399/05/22
کد : 100035
تعداد بازدید: 186

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601