پنج شنبه 3 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

خدمات بیمه به دانش‌بنیان‌ها معرفی شد

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری یک بسته خدمتی متنوع بیمه‌ای را به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ارائه می‌کند. این بسته خدمتی انواع بیمه نامه‌ها مانند، بیمه مسئولیت، آتش سوزی و بیمه کالا را در بر می‌گیرد. برای معرفی بیشتر این بسته خدمتی، یک رویداد آنلاین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ شرکت‌های دانش‌بنیان به دلیل نوع خاص فعالیتی که انجام می‌دهند به خدمات بیمه‌ای ویژه‌ای نیاز دارند. شرکت‌های بیمه باید متناسب با این فعالیت‌های فناورانه بیمه نامه‌های سازگار با زیست بوم اقتصاد دانش‌بنیان کشور را تدوین کنند.

برای تحقق این مسئله، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه‌های مشترکی را با شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه بیمه به امضاء رسانده است. این تفاهم نامه‌ها یک بسته خدمات بیمه‌ای بسیار متنوع را به وجود آورده است که انواع بیمه نامه‌ها را در بر می‌گیرد.

بیمه مسئولیت، بیمه مسئولیت‌حرفه ای، بیمه مسئولیت ناشی از تولید، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه آتش‌سوزی، بیمه درمان گروهی و بیمه شکست ماشین آلات از جمله بیمه‌نامه‌های است که در بسته خدمتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.

با توجه به گستردگی این خدمات بیمه‌ای لازم است تا شرکت‌های دانش‌بنیان با جزئیات این خدمات و نحوه برخورداری از این بسته‌های بیمه‌ای بیشتر آشنا شوند.

در این راستا مرکزشرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رویدادی آنلاینی برگزار کرد که در آن محمد حسین مردی به عنوان کارشناس حوزه بیمه، مشاوره‌های لازم را به مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه کرد.

فعالان فناور، مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و نمایندگان و کارکنان این شرکت‌ها، با حضور در این رویداد آنلاین، پرسش‌های خود را با کارشناسان در میان گذاشتند و به صورت آنلاین پاسخ دریافت کردند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر برنامه‌های مشابه که به صورت پر تعداد برگزار می‌شود به سایت مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان مراجعه کنند. رویدادهای آنلاین آموزشی از شبکه‌های اجتماعی وابسته به این مرکز هم‌رسانی می‌شوند.تاریخ انتشار : 1399/05/21
کد : 100029
تعداد بازدید: 90

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601