یکشنبه 6 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

ایده‌های فناورانه به نیاز صنعت دریایی پاسخ می‌دهد

رویداد ملی تقاضا محور و ایده محور صنایع دریایی برگزار می‌شود تا رفع نیازهای فناورانه کشور با ارائه ایده‌های فناورانه شتاب گیرد.

شتابدهنده بادبان با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این رویداد را برگزار می‌کند. علاوه بر رفع نیازهای فناورانه و صنعتی کشور در این حوزه، مواجهه و مذاکره مستقیم سازمان‌ها و نهاد های متقاضی فناوری با شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای صنعتی فناور در این رویداد دنبال می‌شود.

این رویداد دارای 3 محور اصلی است که فناوری اطلاعات و ارتباطات دریایی، پیشرانش دریایی، مدیریت و اقتصاد دریایی را شامل می‌شود.

بومی‌سازی فناوری‌های حساس سخت‌افزاری، ارتباطات بین کشتی‌ها و بنادر، افزایش امنیت مخابرات دریایی، ساخت قطعات موتورهای دریایی، افزایش دریامانی شناورها، تامین سرمایه پروژه‌های دریایی، توسعه مناطق ساحلی و بندری، زنجیره حمل و نقل کالا، روش‌های نوین کاهش مصرف سوخت و گردشگری مناطق ساحلی برخی از موضوعات مد نظر در این محورها است.

علاقمندان و فعالان این حوزه تا 31 مرداد ماه برای ارسال ایده‌های خود مهلت دارند.

این رویداد 22 و 23 شهریور ماه سال جاری در سالن همایش‌های صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت ارائه معکوس و بیان ایده‌های فناورانه  برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1399/05/20
کد : 100018
تعداد بازدید: 328

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601