بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/11/23 - 11:28
  • - تعداد بازدید: 212
  • - تعداد بازدیدکننده: 207
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی دولت:

فضای حمایت از نخبگان در کشور فراهم شده است

بهادری جهرمی با بیان اینکه فضای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در کشور فراهم شده است، گفت: دشمن به‌دنبال تاریک کردن فضای ذهنی نخبگان نسبت به آینده است تا فرصت تولید علم و پیشرفت نداشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، علی بهادری جهرمی با بیان اینکه فضای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در کشور فراهم شده و موتور پیشران کشور، نخبگان، دانشگاه‌ها و دانشجویان هستند،گفت: دشمن به‌دنبال تاریک کردن فضای ذهنی نخبگان نسبت به آینده است تا فرصت تولید علم و پیشرفت نداشته باشند.

سخنگوی دولت با تصریح اینکه دشمنان از قدرت ایران در عرصه‌های مختلف می‌ترسند، بیان کرد: نتیجه استقامت ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مقابله ایران اسلامی با استکبار در دنیا، از بین رفتن هیمنه پوشالی این قدرت‌هاست.

بهادری جهرمی با بیان اینکه امسال چند موسسه اعتباری را منحل کردیم، ادامه داد: در راستای کنترل تورم، تولید نقدینگی کاهش پیدا کرده است که با نگاه به آمارهای اقتصادی می‌توان متوجه آن شد.

وی با اشاره به اهتمام دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، گفت: ساخت مسکن را باید به‌گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود و در زمینه حکمرانی بر مسائل کشور به‌صورت متوازن اداره شود.**
*

ما را در شبکه‌های اجتماعی به آدرس bmnirann@ دنبال کنید.

برای اطلاع از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : newNews,SlideShow
  • کد خبر : 169887
نیما داورزنی
خبرنگار

نیما داورزنی

سامانه ی گفتگوی آنلاین