دوشنبه 11 اردیبهشت 1396

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بازدید مستعدان‌برتر چهارمحال‌وبختیاری از شرکت فولاد مبارکه اصفهان

بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری به‌منظور آشنایی اجتماع‌نخبگانی با پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی کشور، برنامۀ بازدید از شرکت فولاد مبارکه اصفهان را اجرا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای مهارت‌افزایی مستعدان‌برتر و مخترعان‌‎برگزیده و همچنین شناخت بهتر آنان از پتانسیل و معضلات صنعت و جامعه، بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برنامۀ بازدید اجتماع نخبگانی استان از شرکت فولاد مبارکه اصفهان را طراحی و اجرا کرد.

در این برنامه، مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده با مراحل پیشینه، طراحی و ساخت شرکت فولاد مبارکه اصفهان آشنا شده و پس از آن با همراهی مسؤولان و مدیران ‌ارشد این شرکت از قسمت‌های مختلف ازجمله، ناحیۀ آهن‌سازی، فولادسازی، ریخته‌گری، نورد گرم، نورد سرد، واحدهای ورق قلع‌اندود، واحدهای ورق گالوانیزه و واحد ورق رنگی بازدید کرده و با مراحل کاری هر یک آشنا شدند.

مجتبی بنیادیان؛ رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در حاشیه این بازدید، گفت: این بازدیدها در راستای اجرای برنامه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان و با هدف آشنایی اجتماع‌نخبگانی با پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی کشور و همچنین توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی اجرا می‌شود.

وی افزود: ایجاد و ارتقاء حس اعتمادبه‌نفس و خودباوری در مستعدان‌برتر و مخترعان ‌برگزیده و همچنین زمینه‌سازی برای بهره‌مندی صنایع از توانمندی این افراد برای حل مشکلات موجود و ارتقاء کیفی محصولات خود، از دیگر اهداف بازدیدهای تخصصی است.

***
شرکت فولاد مبارکه اصفهان از شرکت‌های پیشرو ایرانی در زمینه تولید ورق‌های فولادی است. این شرکت با مأموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقاء سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی با تراز جهانی، بیش از پنجاه‌درصد از مصرف فولاد کشور را برای استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌کند. شرکت فولاد مبارکه اصفهان دارای هفت مجتمع صنعتی در اقصی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار نفر در بخش‌های مختلف آن شاغل هستند.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/01/30
کد : 73848
تعداد بازدید: 125

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601